Soms kleine maar altijd fijne cadeaus, die de zintuigen prikkelen.
Bij Allbirds draait het allemaal om het maken van milieuvriendelijke items. Een warm cadeau is deze beanie met ronde witte poef bovenop, gemaakt van superfijne merinowol uit Nieuw-Zeeland, €45.
SHOP
Moleskine ontwikkelde een exclusieve collectie notitieboekjes en planners met de iconische dessins van Missoni. Verschillende maten en prijzen.
Moroccanoil staat bekend om de producten met heerlijke geur, die nu ook eindelijk als Fragrance Mist verkrijgbaar is: Brumes du Maroc Hair & Body. Sulfaat- en parabenenvrij, 30 ml voor € 20, 100 ml € 35.
Goede dingen komen in drietallen, zo ook de geurkaarsen van Jonathan Adler. De Muse Votive-set bevat drie luxe kaarsen, € 100.
Bij ESSENZA vind je items om de feestdagen nóg fijner te maken, zoals deze handgemaakte Masterpiece-serviescollectie in matgroen met gouden bloemen. Ook beschikbaar in off white, vanaf € 10.
Een portemonnee met een Nederlands tintje. De Sonny Wallet van Paulien Wesselinks O My Bag is gemaakt van appelleer. Op die manier leg je een verantwoord cadeau onder de boom, € 89.
Als je deze hangers van NOX Amsterdam cadeau krijgt, weet je zeker dat je opvalt. De fuchsia oorbellen zijn gemaakt van bijgekleurde robijnen, € 89
Link in bio
Feestelijke cadeaugids deel 2: kerstballen en ornamenten
Inspiratiegids voor geschenken en verwennerijen voor een feestelijke decembermaand.
Shoppen
Feestelijke cadeaugids deel 1: de spa experience
Interieur
Bekijk de nieuwe ontwerpen van Arte: het effect van verweerd pleisterwerk met een kunstzinnige inslag
Geavanceerde printmethodes in combinatie met een kunstzinnige inslag.
02 dec 2021