Exclusieve cadeaus voor wie echt wil uitpakken dit jaar.
Een bijzonder item: IWC Schaffhausen heeft dit najaar het eerste Big Pilot's horloge met Chronograaffunctie gelanceerd. De mechanische stopwatch wordt bediend via een enkele drukknop die prachtig is geïntegreerd in de kenmerkende conische kroon, € 17.200.
SHOP
De Starboy Pouf lijkt zo uit de kosmos op aarde geland. Verkrijgbaar in meerdere maten en finishes, € 1.590.
De Arceau Wild Singapore, de nieuwe versie van het bekende Hermès-horloge uit 1978, heeft op de wijzerplaat een miniatuurschilderij van een leeuw, geborduurd met gouddraad. Oplage van 24 stuks, € 75.000.
Maak indruk met The Unconditional-armband in Safari blend, met roze quarts en diamanten, en de groene Aquaprase Abundance-ring, met edelsteen in rosé-goud. Ring € 8.495.
DENHAM werkte samen met Pro Hunter aan een exclusieve Rolex GMT-Master II. Het iconische model kreeg onder andere een indigoblauwe kleur, verwijzend naar jeans. Beperkte oplage van 21 modellen, € 25.000.
Decorator Kelly Wearstler lanceert samen met het Nederlandse kunstcollectief Rotganzen Sunset People: limited edition discobal-objecten die lijken te smelten, zoals we dat gewend zijn van de Nederlanders. Genummerde en getekende oplage van tien stuks, € 18.970.
Deze zijdesatijnen kaftan is gedecoreerd met een rijke bloemenprint, een belangrijk stijlkenmerk van Oscar de la Renta, € 3.001.
Samenstelling en tekst: Roel Janssen, Maartje Leek en Lisa Goudsmit
Designers
Stock Dutch Design
Stock Dutch Design, onder leiding van Leonie Hendrikse en Jeroen Stock, realiseert al meer dan twintig jaar high-end turn-key interieurprojecten in binnen- en buitenland.
Binnenkijken
Binnen bij Casa Santiago, de Spaanse villa boven False Bay
Verscholen tegen de berg bij Kaapstad ligt een huis dat opvalt: Casa Santiago, gerenoveerd met liefde voor karakter en voor hergebruik.
Portret
Prisca Akua Kwaning, 'schilderen is voor mij de ultieme vrijheid'
Prisca Akua Kwaning ontwerpt voor haar interieurlabel The Kind Label, werkt als model, is moeder van twee jonge meiden en schildert.
Design Studio Wolterinck
Wolterinck ontwerpt niet alleen interieurs, maar vooral werelden. Architectuur, interieur, styling, kunst, tuin en product komen bij de studio samen in één hand.
20 dec 2021