Overslaan en ga direct naar de inhoud
TERUG NAAR OVERZICHT
Grotestraat 206 a
WAALWIJK
Prijs op aanvraag
Beschikbaar
Soort woning
Appartement
Oppervlakte
313 m² (0 m²)
Aantal kamers
7 (3 slaapkamers)
Zoekcode
96584
Grotestraat 206 a
WAALWIJK

Prachtig, luxueus, volledig gerenoveerd appartement/stadswoning met dakterras, patiotuin en carport voor twee auto’s. Gelegen op eerste en tweede etage van rijks monumentaal herenhuis dat in zijn geheel voorziet van veel privacy. Even uniek als stijlvol. De gevel is gebouwd in classicistische stijl met een schilddak. Een klassiek en karaktervol bezit in hartje centrum Waalwijk. Op loopafstand van het stadspark de restaurants, winkels, supermarkten, theater en openbaar vervoer.

De ideale ligging van Waalwijk, centraal aan de A59, zorgt voor een goede en snelle bereikbaarheid van een groot deel van Nederland. Steden als Breda, Den Bosch en Tilburg zijn eenvoudig bereikbaar, ook Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen bevindt zich op korte afstand. Een perfecte balans tussen hedendaagse luxe en comfort in combinatie met historische charme.

Indeling

Parterre – Entrees
Dubbele entree tot toegang woning via de linker -en rechter kant van het woonhuis.
Toegang tot eigen parkeergelegenheid voor twee auto’s onder dubbele carport te bereiken via de oprit aan de rechterzijde van het huis. De oprit is afgesloten d.m.v. een op afstand bedienbare elektrische poort. Ook bevindt zich hier de toegang tot de gezamenlijke patiotuin, eigen berging en entree naar de woning.

Eerste etage
Via de entree, het trappenhuis aan de linkerkant van het woonhuis, bereik je de woonruimte op de eerste etage. Aan de lange lichte gang bevinden zich de riante woonkamer met grote raampartijen met aan de terraszijde twee dubbele openslaande deuren waardoor veel lichtinval toetreedt, tv-werkkamer, slaapkamer annex badkamer en toilet. Ook is het ruime dakterras vanuit deze gang te bereiken via dubbele openslaande deuren.
De ruime woonkeuken is voorzien van luxe inbouwapparatuur en een dubbel 4-pits kookgedeelte voor optimaal kookgenot. Grote dubbele openslaande deuren verbinden de keuken met het dakterras en zorgen voor een optimaal buitenleven gevoel.
Aansluitend aan de keuken bevindt zich een grote leefruimte, die via de industriële stalen deuren toegang heeft tot het achterste gedeelte van de woning, waarin zich de bar/hobbyruimte bevindt. Ook is hier een tweede toiletruimte aanwezig en begeeft men zich via het trappenhuis naar de parterre, achteringang van de woning.

Tweede etage
Grote loftachtige authentieke open ruimte in gebruik als wellness met sauna, zeer riante slaapkamer met aansluitend (semi) open badkamer voorzien van ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. Tevens bevindt zich er een extra opbergkamer.

Buitenleven
Het riante dakterras, 45 m², gelegen op het zuiden waardoor men de gehele dag van de zon kan genieten, heeft vrij uitzicht op de patiotuin met volwassen bomen en bied alle privacy.
Overdracht
Type Te koop
Vraagprijs Prijs op aanvraag
Koopconditie Beschikbaar
Aangeboden sinds 8 oktober 2024
Bouw
Soort object Appartement
Bouwperiode < 1906
Inhoud
Woonoppervlakte 313 m²
Inhoud 1170 m³
Indeling
Aantal kamers 7
Aantal slaapkamers 3
Aantal badkamers 2
Buitenruimte
Tuin 45 m²
Garage 0 m², 1 auto's
Contact
Bedrijfsnaam Lelieveld Makelaardij Vught
Adres Helvoirtseweg 183C
5263 EC Vught
Nederland
Telefoon 0736560591
Contactpersoon
Naam Robin
Telefoon 073 - 656 05 91
Woningen in de buurt
Back to top