Overdag is het steeds korter licht en met de nieuwe coronaregels in acht genomen zitten we weer wat meer aan huis gekluisterd. Tijd om de donkere en koude avonden wat meer sfeer te geven met deze negen items.
Met het thee- en koffieservies van Pols Potten word je instant gelukkig. Ze zijn gemaakt van geglazuurd porselein en voorzien van matte gouden accenten. Ook prima voor een warme chocolademelk om jezelf bij op te warmen na een lange wandeling, €99,50.
SHOP
Met een plaid van Claudi kun je voor de dag komen. Ze staan mooi in een interieur en zijn door het materiaal van 60% katoen ook nog eens heerlijk warm, € 74,95.
Steek het vuur in je openhaard maar aan. Met deze luxe in Italië gemaakte haardset van Artemest doe je dat ook nog eens in gepaste stijl, € 780.
Het Stoov-warmtekussen is er nu ook in kleiner formaat. Zo krijg je nooit meer een koude rug of nek. Deze Ploov is er in een wollen-variant, zodat je hem nooit meer los wilt laten, € 99,95.
Met een statement sjaal van Gucci heb je het nooit meer koud. Dit tijdloze model is er in verschillende kleuren, € 490.
Dit kussen is geheel handgemaakt, van rits tot vulling. Zowel de kleur als het patroon is tijdloos, € 220.
Warme voeten verzekerd met een Frankly Amsterdam At Lease-tapijt. Een klassiek hoogpolig tapijt uit de Baden Baden-collectie met een speelse twist. Het is gemaakt van 50% wol en 50% eucalyptus, € 599 per m2.
Met een kruik onder een deken languit op de bank. Hoe heerlijk was dat vroeger? Anno 2021 kan dat nog steeds met de warmwaterkruik van SUITE702. De kruik heeft een zacht gebreide hoes van katoen en is verkrijgbaar in verschillende kleuren, € 39,95.
De cocktailmixdoos uit de Heritage-collectie van Ralph Lauren Home is gevuld met iconische items uit de Polo Bar, het eerste restaurant van Ralph Lauren in New York. Perfect om jezelf mee op te warmen in de koude maanden, € 4715.
Receptontwikkelaar en foodstylist Jassy Davis verzamelde 60 hartverwarmende cocktails voor de koude dagen. Van een Cynar Spritz: een cocktail met artisjokkenlikeur, tot Il Bombardino: een cocktail met advocaat, brandy en slagroom, €13,50.
Een tikkeltje fout, maar zo fijn voor binnenshuis. Deze gewatteerde sloffen van Versace zijn gemaakt van imitatiebont, €320.
Feestdagen
Dit is waarom iedereen deze winter naar Knokke-Heist wil
Knokke-Heist verandert deze winter opnieuw in een Scandinavisch paradijs met onder andere een ijspiste en shows.
Binnenkijken
Binnenkijken bij Stock Dutch Design in een Amsterdams grachtenhuis
Met slimme ingrepen en rijk materiaalgebruik brengen Jeroen Stock en Djulita Hoeks warmte en huiselijkheid samen.
Interieur
Residence tipt: drie bijzondere boeken
Elke maand delen we drie inspirerende en bijzondere boekentips
Residence editie acht van 2025 staat in het teken van kunst
Op de cover Kelly Behuns Londense appartement, binnenkijkers bij o.a. Bastiaan Woudt en Patrizia Moroso. Een uitgebreid art-dossier met inspirerende kunstenaars en BRAFA Art Fair voorproefje.
12 nov 2021